ДП "Чернівецький облавтодор"

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
ДП "Чернівецький облавтодор"

Додано РІЧНИЙ ПЛАН ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Внесено зміни до РІЧНОГО ПЛАНУ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2011 рік.
 

Підготовка до зими

   

Філії ДП «Чернівецький ОАД» продовжують підготовку до зими . Проводиться заготівля інертних матеріалів і таких на сьогоднішній день заготовлено більше 8000 м3, що становить 74 % від потреби. Філії «Глибоцький РАД» , «Путильський РАД» та «Сокирянський РАД» завершили заготівлю інертних матеріалів у повному обсязі. В наявності є 1233 тон солі, що складає 46 % від потреби. Більша частина техніки , що буде задіяна на зимовому утриманні, готова до роботи . Решта машин і механізмів продовжує працювати на планових обєктах і буде готуватись до зими найближчим часом.

    З року в рік значні кошти, які могли б бути спрямовані на ремонт доріг, витрачаються облавтодором на довстановлення дорожніх знаків, що систематично викрадаються та пошкоджуються громадянами. В ході підготовки до зими додатково буде виготовлено та встановлено близько 400 дорожніх знаків «Ожеледиця» та «Слизька дорога».

Детальніше...
 

Роботи по ліквідації наслідків повені продовжуються.

   Філії ДП «Чернівецький облавтодор» продовжують роботи по ліквідації наслідків повені на тих обєктах, що постраждали найбільше. Це , насамперед, дороги та штучні споруди у Герцаївському , Кіцманському, Вижницькому та Сторожинецькому районах. На сьогоднішній день значний обєм робіт уже виконаний і повністю відновлений проїзд автотранспорту там, де він був відсутній внаслідок повеней.

На фото: влаштування водоперепускної труби на автодорозі Маршенці-Герца-Глибока-Б.Підгірний, км 5+000 силами філії «Герцаївський РАД».

Влаштування водовідведення на автодорозі Байраки –Підвальна-Хряцка, км 5+200-6+500 силами філії «Герцаївський РАД».

 

Підготовка до зими

   Попри складне фінансове становище, дорожники області розпочали підготовку зо осінньо-зимового періоду 2010/2011 років. На сьогоднішній день уже заготовлено 13 вагонів або майже 900 тон солі, що становить 44% від загальної потреби на зимовий сезон. Розпочато заготівлю інертних матеріалів, як з місцевих карєрів, так і поставками відсіву залізницею. Уже заготовлено 3000 м3 таких матеріалів, шо складає 26 % від потреби.
 


Сторінка 2 з 7

Яким є стан доріг у Чернівецькій області?