ДП "Чернівецький облавтодор"

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
ДП "Чернівецький облавтодор"

Тиждень з охорони праці

   З 22 по 28 квітня у ДП "Чернівецький ОАД" був проведений тиждень охорони праці. За підсумками роботи кращими були визнані філії: "Вижницький РАД", "Новоселицький РАД", "Сторожинецький АД", "Чернівецька ДЕД", "Хотинський РАД".

   Також в рамках підведення підсумків "Тиждня з охорони праці" філія "Новоселицький райавтодор" за активну участь по проведенню в районі "Всесвітнього дня охорони праці" була нагороджена Почесною Грамотою організаційного комітету з підготовки та проведення в Новоселицькому районі "Тижня охорони праці".

 

Загальні збори колективу ДП "Чернівецький облавтодор"

   29 квітня у ДП "Чернівецький ОАД" пройшли загальні профспілкові збори. На зборах працівники облавтодору підбили підсумки роботи у 2009 році та прийняли нові зміни і доповнення до колективного договору.

Детальніше...
 

Всеукраїнський суботник

   Робітники ДП «Чернівецький ОАД» в день всеукраїнського суботнику приводили в належний стан дороги загального користування. Загалом в акції приняли участь 580 дорожників та 730 працівників інших установ та навчальних закладів. Учасники суботнику збирали та вивозили сміття, білили дерева , фарбували павільони та огородження.

На фото: працівники апарату облавтодору прибирають сміття на об'їздній м.Чернівці.

На фото: суботник у філіях «Вижницький РАД», «Сокирянський РАД», «Сторожинецький автодор» .

Детальніше...
 

Суботник 9-го квітня

    Працівники апарату Чернівецького облавтодору 9 квітня провели суботник по прибиранню смуги відводу автодоріг. Прибирали сміття на автодорозі Житомир-Чернівці у районі с.Рингач.

 

Роботи по ліквідації ямковості тривають

   На автодорогах області продовжуються роботи по ліквідації ямковості покриття гарячим асфальтобетоном. На сьогоднішній день  на асфальтобетонних заводах Чернівецького облавтодору вироблено біля 2.5 тис.тон асфальтобетону. Відремонтовано майже 20 000 м2 покриття, в тому числі на автодорогах державного значення 14 000 м2. Роботи будуть продовжуватись до повної ліквідації ямковості.

 


Сторінка 4 з 7

Яким є стан доріг у Чернівецькій області?