ДП "Чернівецький облавтодор"

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
ДП "Чернівецький облавтодор"

Селекторна нарада

   9 вересня 2010 року відбулася селекторна нарада під головуванням голови Укравтодору Демішкана В.Ф. У селекторній нараді, що цього разу проходила у стінах Чернівецького Укртелекому прийняли участь керівники Служби автодоріг в Чернівецькій області, ДП «Чернівецький ОАД» , а також представники всіх районних філій. На нараді піднімались злободенні питання щодо фінансування дорожних робіт та використання коштів на експлуатаційнеи утримання доріг. За результатами наради прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 

Роботи по ліквідіцаї наслідків повені тривають

   На сьогоднішній день силами філії "Герцаївський РАД" завершуються роботи по ліквідації зсуву на а/д Маршинці - Герца - Глибока - Б.Підгірний, км 5+000.

 

Роботи по відновленню руху

   З 18 об'єктів, де зразу після повені був повністтю відсутній рух, в перший тиждень силами філій "Глибоцький РАД", "Герцаївський РАД", "Новоселицький РАД",  "Путильский РАД" та "Кіцманський РАД" було відновлено повністтю або частково рух на 7 обєктах.
 

Ліквідація наслідків повені 22-29 червня 2010р.

   Філії облавтодору ліквідовують наслідки повені 22-29 червня, яка завдала шкоди дорогам і мостам загального користування.

 

Оперативна нарада в селі Маршинці

   26 червня в селі Маршинці Новоселицького району Чернівецької області відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з керівництвом області по питаннях паводків та ліквідації їх наслідків.

 


Сторінка 3 з 7

Яким є стан доріг у Чернівецькій області?