ДП "Чернівецький облавтодор"

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
ДП "Чернівецький облавтодор"

Початок робіт по ліквідації ямковості

   Складні погодні умови, що мали місце  минулої зими , призвели до виникнення сильної ямковості на автодорогах області. Це значно ускладнює проїзд і викликає багато дорікань зі сторони водіїв в адрес дорожників. Тому, не чекаючи настання сприятливих погодніх умов з плюсовою температурою, керівництвом служби автодоріг в області та облавтодору було прийняте рішення розпочати випуск гарячої асфальтобетонної суміші для проведення ямкового ремонту.

Детальніше...
 

Очищення доріг загального користування від снігу

У звязку з випаданням значної кількості снігу, в умовах низьких температур повітря та посиленням вітру на протязі 5-11 лютого 2010 року окремі дороги  загального користування області місцевого значення  були занесені снігом, товшина  якого сягала понад 1,5 м.

Детальніше...
 

Семінар 8-9 лютого

    8-9 лютого 2010 року у ДП «Чернівецький ОАД» відбувся навчальний семінар з користування програмним комплексом для визначення вартості дорожних робіт «Будівельні Технології-Кошторис». Для проведення семінару приїхали представники УДВТП «Укрдортехнологія» та ТОВ «Будівельні Технології». В семінарі взяли участь спеціалісти Служби автодоріг,  ДП «Чернівецький ОАД» та його філій та працівники відділу комплексного проектування ДП «Укрдіпродор».

Детальніше...
 

Ліквідація ямковості

   З метою забезпечення проїзду та безпечних умов дорожнього руху , а також   з огляду на послаблення морозів  дорожники філії «Чернівецька ДЕД» приступили до тимчасового аварійного ямкового ремонту асфальтобетонного покриття спеціальною холодною асфальтобетонною сумішшю.

   На фото: ліквідація ямковості на державній дорозі національного значення Н-10 Житомир-Чернівці в районі с.Припруття.

Детальніше...
 

Свято водохреща

    20 січня у свято Івана до працівників ДП «Чернівецький ОАД» завітав отець Іван. Він окропив святою водою всі кабінети та працівників, побажав в прийдешньому році всім Божого благословіння, здоровя та наснаги.

 


Сторінка 5 з 7

Яким є стан доріг у Чернівецькій області?