ДП "Чернівецький облавтодор"

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Сайт НОВИНИ Діяльність Хід ліквідації ямковості на дорогах загального користування області

Хід ліквідації ямковості на дорогах загального користування області

    З підвищенням температури повітря, кінець січня початок лютого, на дорогах області розпочався інтенсивний ріст ямковості, яка продовжує проявлятись і на даний час. З метою збереження доріг з чорним покриттям і забезпечення безпеки дорожнього руху, розпочалися роботи з її ліквідації.

    Станом на 03.03.2013 виявлено 15630 м2 ямковості на 757 км доріг з чорним покриттям, в т. ч. на державних дорогах – 10830 м2 на 432 км, на місцевих дорогах – 4800 м2 на 325 км.

    Першочергово роботи розпочаті на основних дорогах державного значення за маршрутним принципом. Пріоритетом є Київський напрямок, де щоденно працює 10-12 бригад філій Чернівецького Облавтодору. Крім цього 2-4 бригади ліквідовують аварійну ямковість в напрямку кордону з Румунією на ділянці Чернівці-КПП «Порубне» та Чернівці-Заліщики. Після завершення робіт на Київському напрямку всі бригади будуть зосереджені на напрямках Порубне та Заліщики. Наступним напрямком з ліквідації ямковості буде Чернівці-Снятин.

    Станом на 12.03.2013 ліквідовано більше 6 тис.м2 ямковості на державних дорогах. Для цього використано 658 тон гарячої асфальтобетонної суміші та близько 100 тон холодного асфальтобетону.