ДП "Чернівецький облавтодор"

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

ІНФОРМАЦІЯ

            З настанням весни у дорожників області прибавляється роботи. Після зими внаслідок перепаду температур, постійного зволоження покриття атмосферними опадами на дорогах виникає значна ямковість. Ліквідовувати аварійну ямковість філії облавтодору розпочали ще в січні, для чого асфальтобетонним заводом філії «Новоселицький РАД» було вироблено 352 тони модифікованого холодного асфальтобетону, що застотосовується при низьких температурах.
            В даний час розпочатото ямковий ремонт гарячим асфольтобетоном. Уже ліквідовано більш ніж 2000 м3 ямковості,  в основному на дорогах державного значення.
Також почали свою роботу струменеві машини, що працюють на бітумній емульсій та використовуються для ремонту ям невеликої площі.
            Працівниками філій активно ведуться роботи по вирубуванню порослі , видаленню сухостійних дерев, обрізанню гілок, що створюють незручності учасникам дорожного руху.
            Одною з основних проблем дорожників залишається санітарний стан придорожних смуг відведення. На жаль має місце низька культура учасників дорожного руху та жителів населених пунктів. Тому постійно проводяться роботи по санітарній очистці придорожних територій, прибиранню сміття на майданчиках відпочинку, естакадах, автопавільйонах та інше. В рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» 6 квітня 2012 року Службою автомобільних доріг та ДП «Чернівецький ОАД» за участю всіх філій  буде проведений день санітарної очистки доріг. В цей день всі працівники без винятку вийдуть на дороги . Заплановано провести роботи по збиранню сміття, побілці бордюрів, автопавільонів та інше.
            Наближається літній сезон, для дорожників традиційно - сезон значних обсягів робіт не тільки по експлуатаційному утриманню, а й робіт по ремонту доріг та штучних споруд.  Всі працівники філій ДП «Чернівецький ОАД» з надією та оптимізмом дивляться у майбутнє та готові виконати всі завдання, що будуть покладені на них для подальшого покращення стану автомобільних доріг загального користування області та створення найбільш комфортних умов для учасників дорожного руху.